O FIRMIE

Od 2014 r. firma Odpady Polska zaspokaja potrzeby zakupowe tworzyw sztucznych producentów i przetwórców w całej Polsce. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać odpad z tworzywa sztucznego, czy zakupić surowce z recyklingu, nasza firma pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Jesteśmy przeszkoleni w temacie recyklingu oraz posiadamy odpowiednie doświadczenie, które pomogą Twojej firmie osiągnąć maksymalne zyski i zminimalizować straty. Pracownicy firmy są zaangażowani w tworzenie wysokiej jakości produktów i usług w branży.

W firmie Odpady Polska jesteśmy dumni z usług jakie świadczymy dla naszych klientów, a ciągły rozwój pozwala dostarczać nam usługi w oparciu o światowy trend. Bezwarunkowa gwarancja satysfakcji stworzyła długoterminowe relacje z wieloma firmami produkcyjnymi w Polsce.

Posiadając odpowiednie powierzchnie produkcyjne w Zduńskiej Woli, nasza firma gotowa jest dostarczyć najwyższej jakości produkty i usługi z branży recyklingu.

Wyjątkowa umiejętność radzenia sobie z najbardziej wymagającymi sytuacjami w recyklingu tworzyw sztucznych pozwala nam przechować spore ilości surowców przechowywanych w naszych magazynach i nie tylko pomóc w osiągnięciu zysków, ale także uczynić świat bardziej ekologicznym.

Piotr Gruchot - Właściciel firmy Odpady Polska

Piotr Gruchot - właściciel firmy Odpady Polska

Adres:

ODPADY POLSKA
ul. Getta Żydowskiego 37
98-220 Zduńska Wola